WIGILIE DLA FIRM – Z KOLĘDĄ W TLE…

WIGILIE DLA FIRM, Z KOLĘDĄ W TLEPROPOZYCJA SPOTKANIA WIGILIJNEGO  – Z KOLĘDĄ W TLE…

Z uwagi na zbliżający się okres świąteczno – noworoczny chcielibyśmy zainteresować Państwa naszą ofertą kolędową przygotowaną specjalnie pod kątem wigilii firmowych i spotkań opłatkowych, kolędowych, czy podsumowujących całoroczny okres pracy.

 Ten czas zadumy, refleksji i dzielenia się dobrym słowem chcemy wam umilić koncertem kolędowym.

Pomimo iż program jest nazwany koncertem nie jest takowym w dosłownym znaczeniu, ponieważ nasz koncert polega na wspólnym przeżywaniu i śpiewaniu kolęd wraz ze z zgromadzonymi gośćmi, bo nic tak nie łączy ludzi jak wspólne kolędowanie. Wybraliśmy do opracowania najbardziej znane lubiane i chętnie śpiewane kolędy i pastorałki.

Dodatkowym atutem naszego spotkania z Państwem jest komentarz, z którego dowiadujemy się o pochodzeniu kolęd, o towarzyszących im anegdotach i opowieściach, o których nie zawsze mamy pojęcia automatycznie odśpiewując kolejne zwrotki…

Tło muzyczne stanowiące podkład dla wspólnego śpiewania stanowią subtelne instrumenty klawiszowe, gitara akustyczna i skrzypce. Dobór tego instrumentarium nie jest przypadkowy gdyż zapewnia on miły i klimatyczny nastrój tak ważny podczas takich spotkań.

Muzycy biorący udział w koncercie – znani z anteny radiowej i programów TV to gwarancja wysokiej jakości naszego kolędowania, a piękne ludowe stroje dopełniają całość od strony wizualnej.

Skład grupy tworzą:

Justyna Dziuba – instrumenty klawiszowe i śpiew

Iwona Drozdowska – skrzypce

Adam Pyrek – gitara, przeszkadzajki i śpiew

Henryka Szmatloch – śpiew i dobre słowo…

Chcesz zorganizować wigilię firmową „z kolędą w tle”? Poszukujesz doświadczonego organizatora wigilii firmowych, który profesjonalnie zorganizowanej wigilię w Twojej firmie zachowując swoisty świąteczny klimat? Zadzwoń 790 655 883.  Działamy na terenie całego kraju. 

MO-EVENTS Siły kreatywne.