WIGILIE DLA FIRM – NA GÓRALSKĄ NUTĘ

PROPOZYCJA SPOTKANIA WIGILIJNEGO  – NA GÓRALSKĄ NUTĘ…

wigilie dla firm, wigilie firmowe, organizator wigilii firmowych, na góralską nutę„Anioł się zwiastuje” – tradycyjne kolędy i pastorałki góralskie w wykonaniu 4-osobowej kapeli góralskiej, połączone z góralskim powinszowaniem świątecznym i obrzędowym posypaniem owsem. Długość koncertu ok. 60 minut.

„Wśród nocnej ciszy” – koncert kolęd i pastorałek góralskich w wykonaniu kapeli i chóru – w sumie około 30 osób. Jest to koncert o długości do 60 minut. Kolędy i pastorałki zaaranżowane na styl góralski z wykorzystaniem wielu instrumentów (m.in. skrzypce, altówka, kontrabas, trombita, okaryna, fujarka, flet poprzeczny). Oprócz pastorałek typowo istebniańskich w repertuarze mamy również znane kolędy jak „Hej maluśki, maluśki”, „Gore gwiozda”, „A wczora z wieczora”, „Tryumfy Króla Niebieskiego” czy „Wśród nocnej ciszy”, śpiewane mocnymi góralskimi głosami.

„Zagrejcie mi muzykanci” – wersja koncertu kolęd w wykonaniu kapeli wzbogacona dodatkowo o bloki z repertuarem muzyki góralskiej, niezwiązanej nijak z czasem świątecznym. Znane melodie z Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Podhala proponowane na imprezy, które w swym zamierzeniu mają być wspólną zabawą, a nie tylko śpiewaniem kolęd. Czas trwania – od godziny wzwyż.. Może być i do rana 😉

„Grajóm i tańcujóm” – oferta, gdzie kapela przyjeżdża z dwoma parami tanecznymi. Po koncercie kolęd, następują tańce, których pokaz i naukę prowadzą właśnie te dwie pary. Wspólna zabawa proponowana zwłaszcza na te imprezy, gdzie przy suto zastawionych stołach, organizator nie zapomniał i o odrobinie ruchu dla zaproszonych gości. Czas trwania – od godziny do oporu 😉 Zazwyczaj jednak 2-3 godziny.

„Górole górole” – pełny program Zespołu Regionalnego „Istebna”, a więc godzinny koncert kolęd i pastorałek oraz 45-minutowy pokaz tańców góralskich w wykonaniu całego zespołu i kapeli. Program taneczny jest znakomitym kontrastem do nastrojowego, świątecznego klimatu koncertu kolęd. Wymagana jest jednak scena o wymiarach minimum 8x8m

Chcesz zorganizować wigilię firmową „na góralską nutę”? Poszukujesz doświadczonego zespołu, który profesjonalnie zorganizowanej wigilię w Twojej firmie zachowując swoisty świąteczny klimat? Zadzwoń 790 655 883 a dowiesz się jak za niewielkie pieniądze przyczynisz się do integracji swoich pracowników pozostawiając niesamowite wrażenie i zyskując ich wdzięczność.