WIGILIE DLA FIRM – WIGILIA W STYLU PRL

WIGILIE DLA FIRM, WIGILIA W STYLU PRL PROPOZYCJA SPOTKANIA WIGILIJNEGO – WIGILIA W STYLU PRL

Głównymi bohaterami Wieczoru Wigilijnego PRL są Bolek i Berta, dobre małżeństwo chociaż często się kłócą z powodu miłości Bolka do piwa i wina. Berta jest sklepową,  na początku imprezy otwiera swój sklep – właśnie jest świeża dostawa papieru toaletowego oraz świątecznych rarytasów czyli mandarynek i pomarańczy. Razem z Bolkiem nawołują gości do ustawienia się w kolejkę – już po kilku minutach wszyscy z uśmiechem na ustach i kartką żywnościową w ręku stoją gęsiego w kolejce po papier, owoce, rajstopy i szare mydło. Innymi bohaterami wieczoru są: Dziadek Mróz, kaowiec, milicjant, 4 śnieżynki.

W trakcie trwania imprezy na gości czeka wiele niespodzianek:

– PRLowska świąteczna piosenka Bolka

–  Bony Towarowe jako prezenty świąteczne dla gości

–  Wspólne łamanie się opłatkiem – wprowadzenie i przemowa Bolka

–  Skecze tematyczne – przygotowane przez minikabaret PRL

–  Liczne konkursy z zabawnymi nagrodami w stylu PRL

  • Konkurs na najlepszą Grupę Kolędniczą
  • Zrób to sam – z pomysłów Adama Słodowego – Szopka Noworoczna
  • Przeszukanie i przesłuchanie podejrzanego z udziałem gości
  • Budujemy nowy dom
  • Wyścig pokoju
  • Konkurs na sobowtóra Wesołego Romka
  • Opole 1983 – karaoke, kolędy
  • I inne

 W mieszkaniu Berty i Bolka świąteczny wystrój: choinka ozdobiona watą i papierowymi gadżetami, wigilijny stół: karp i śledzie, wigilijni goście.

Przywozimy ze sobą liczne gadżety i przedmioty z tamtych lat, plakaty z hasłami propagandowymi i obrazy ważnych osobistości. Jedną z ulubionych atrakcji gości jest stół, a na nim miedziane talerze przykręcone na śruby i sztućce na łańcuchach, poza tym kaszanka, wódka i salceson. Przez cały wieczór zachęcać będziemy do zabawy przy muzyce lat 60, 70, 80.

Chcesz zorganizować wigilię firmową wspomnień W STYLU PRL, która przypomni tamte lata, a nowym pracownikom pokaże, że wtedy też można było się świetnie bawić? Poszukujesz doświadczonego organizatora wigilii firmowych, który profesjonalnie zorganizuje wigilię w Twojej firmie zachowując swoisty świąteczny klimat tamtych lat? Zadzwoń 790 655 883Działamy na terenie całego kraju.

MO-EVENTS. Siły Kreatywne.