REFERENCJE

ORGANIZACJA WIGILII FIRMOWEJ – REFERENCJE

Dla nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie naszego klienta. Robimy wszystko, aby każda nasza usługa była niepowtarzalna i dopasowana dokładnie do indywidualnych oczekiwań klienta, co przekłada się na Państwa zadowolenie. Mieliśmy przyjemność organizować wiele imprez firmowych, pikników, konferencji…Organizowaliśmy eventy zarówno dla małych firm jak i ogromnych koncernów, imprezy dla paru osób jak i dla paru tysięcy uczestników.

Jesteśmy firmą, której warto zaufać – co najlepiej pokazują opinie naszych klientów oraz parterów, oto niektóre z nich:

„Z przyjemnością chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą MO Events. Jesteśmy w pełni zadowoleni z kompleksowej obsługi oraz profesjonalizmu usług. Polecamy wszystkim którzy szukają usług na wysokim poziomie oraz z szybkim czasem reakcji.”

Raben Polska

„Najważniejszym jest by umieć łączyć prace z pasją – to właśnie znaleźliśmy w MO Events. Kreatywność i ogromne zaangażowanie, które wkładają w powierzone im zadania, procentują wspaniale przygotowanym i poprowadzonym projektem”

Arnica

„Z przyjemnością możemy rekomendować firmę MO Events – siły kreatywne, jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera do współpracy. Rezultaty tej współpracy przerosły nasze oczekiwania”

M&M Logistic

„Rzeczą niezwykle cenną, w obecnych warunkach rynkowych, jest znalezienie odpowiedniej osoby, która będzie potrafiła korzystać ze swojego doświadczenia i fachowości(…)

Jako właściciel Centrum Aktywnego Wypoczynku Zimowo-Letniego MUSTANG mogę z pełną odpowiedzialnością zaświadczyć iż Pani Aleksandra Jaskóła jest solidnym partnerem do współpracy”

Mustang Górska Turystyka Jeździecka

„Firma HI-P Poland Sp. z o.o. z satysfakcją i przyjemnością rekomenduje Mo Events – Siły Kreatywne jako kompetentnego i efektywnego organizatora spotkań firmowych.

Mieliśmy okazję współpracować ze Spółką Mo Events podczas organizacji naszego spotkania z pracownikami. Mo Events wykazało się dużymi zdolnościami organizatorskimi czego dowodem było sprawnie przygotowane zaplecze artystyczne naszego spotkania dla 400 osób, zaś miernikiem dobrej współpracy były pozytywne opinie naszych Pracowników.

Przedstawicielka Spółki Mo Events, Pani Aleksandra Jaskóła od początku uczestniczyła na każdym etapie rozmów na temat organizacji spotkania i do dnia realizacji profesjonalnie przygotowała i koordynowała między innymi zaplecze artystyczne z udziałem Kapeli Góralskiej, zaplecze techniczne, atrakcje dla pracowników, zaplecze nagłośnieniowe, oprawę muzyczną.

Jesteśmy zadowoleni i usatysfakcjonowani dotychczasową współpracą ze Spółką Mo Events, mamy nadzieję również w przyszłości korzystać z usług tej wypróbowanej firmy podczas spotkań firmowych.

HI-P Poland Sp. z o.o.

„Firma  MO  Events  –  siły  kreatywne z Zabrza organizowała 10 lecie  Firmy  Jean  Mueller  w  Polsce.  Jubileusz przebiegł zgodnie z zaplanowanym  scenariuszem,  zaproszeni  goście  świetnie sie bawili i spędzili   mile  czas  uczestnicząc  aktywnie  w  części  artystycznej spotkania.  Z  przyjemnością  mogę rekomendować firmę Mo Events – Siły Kreatywne  jako odpowiedzialnego, kreatywnego i solidnego organizatora eventów”

                                                                                                                               Jean Mueller Polska

„Firma Mo Events w pełnym zakresie wywiązała się z usługi. Kącik zabaw posiadał znakomite zaplecze animacyjne i był miejscem obleganym przez małe dzieci.(…) Dodatkowo obsługa stanowiska sprostała wszystkim zadaniom. W kąciku panowała miła i ciepła atmosfera a dzięki profesjonalizmowi animatorów rodzice bez obaw powierzali im pod opiekę swoje dzieci.”

 Mash Up Events

DO TEJ PORY MIELIŚMY OKAZJĘ PRACOWAĆ MIĘDZY INNYMI DLA:

RABEN POLSKA
M&M LOGISTIC
HI-P POLAND
JEAN MUELLER POLSKA
ZAKŁAD KAMIENIARSKI SMERCZEK
REGIONALNE CENTRUM POLITYKI SPOŁECZNEJ W ŁODZI
OŚRODEK SZKOLENIOWO – WYPOCZYNKOWY ZHP „NADWARCIAŃSKI GRÓD”
INSTYTUCJA KULTURY KATOWICE – MIASTO OGRODÓW
MASH UP EVENTS
URZĄD MARSZAŁKOWSKI KATOWICE
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „ROMANOWA” ŁÓDŹ
GEBRUEDER PEITZ POLSKA
NEMAK POLSKA
BANK ZACHODNI WBK
SEAKING
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ŁOMIANKACH
REGIONALNY SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. DR. W. BIEGAŃSKIEGO W GRUDZIĄDZU
IMPEL SECURITY