WIGILIA DLA FIRM – MIKOŁAJ I ŚNIEŻYNKI

wigilia dla firm - REANIMACYJNY WIECZÓR MIKOŁAJKOWY„MIKOŁAJ I ŚNIEŻYNKI”

Na salę wchodzi Mikołaj z wielkim workiem prezentów oraz swoimi pomocnicami – Śnieżynkami. Mikołaj ma do rozdania dużo prezentów i Śnieżynki będą mu w tym pomagały…ale nie ma nic za darmo, żeby zdobyć prezent z worka Mikołaja trzeba wykazać się wiedzą oraz sprytem. Podczas wieczoru mikołajkowego będziemy prowadzić liczne gry i zabawy dla gości, w których to będą mogli wygrać prezenty. Śnieżynki oczywiście pomagają w prowadzeniu konkursów.

Nasz DJ powoli rozkręca „wieczór mikołajkowy” i zachęca do zabawy w rytm muzyki…

Mikołaj jest jednocześnie prowadzącym całą imprezę wraz z konkursami i zabawami, które okraszone będą  nagrodami/prezentami.   Śnieżynki to również animatorki, które będą bawiły się wraz z gośćmi i zachęcały do brania udziału w konkursach.
Cała impreza będzie nagłośniona oraz obsługiwana przez profesjonalnego DJ’a , na miejscu obecna będzie również obsługa oraz Event manager, który będzie koordynował przebieg całego eventu.

Chcesz zorganizować nietypową wigilię firmową?  Poszukujesz doświadczonego organizatora, który profesjonalnie zorganizuje wigilie w Twojej firmie zadzwoń 790 655 883.  Działamy na terenie całego kraju.