LOGISTYKA I BEZPIECZEŃSTWO IMPREZ

Robimy wszystko aby nasze imprezy były odpowiednio przygotowane i zabezpieczone pod każdym względem. Nie współpracujemy z przypadkowymi ludźmi – osoby odpowiedzialne za przygotowanie eventu posiadają certyfikaty oraz ukończony kurs z zakresu bezpieczeństwa organizacji imprez masowych. Każdy organizowany event odbywa się wg określonego schematu:

• Zespół obsługujący event zna odpowiednio wcześniej cały harmonogram oraz plan i scenariusz imprezy.

• Każdym takim zespołem zarządza kierownik, który jest za niego odpowiedzialny oraz który służy Państwu pomocą na miejscu.

• Na eventy wyjeżdżamy zazwyczaj dzień wcześniej aby niespodziewane przygody podczas drogi nie miały wpływu na zaplanowaną imprezę. Dzięki temu my nigdy nie spóźniamy się na event a kadra jest zawsze wypoczęta co wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo bawiących się osób.

• Cały sprzęt potrzebny do obsługi jest również sprawdzany odpowiednio wcześniej co pozwala zminimalizować ryzyko niepowodzenia.

• Sprzęt , który jest używany podczas pikników tzw. dmuchańce posiada niezbędne atesty, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczną zabawę zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

• Duże imprezy tzw. imprezy masowe wymagające odpowiednich zezwoleń zawsze posiadają komplet wymaganych dokumentów – bez nich nigdy nie podejmujemy się organizacji.

• Nasza firma posiada ubezpieczenie OC, dodatkowo każdy uczestnik imprezy jest osobno ubezpieczany.

Bezpieczeństwo imprez to również odpowiednie zabezpieczenie medyczne. Z naszej strony na imprezie jest zawsze osoba, która przeszła szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Podczas imprez outdoorowych nad Państwa bezpieczeństwem często czuwają również ratownicy GOPR oraz WOPR.

Zależy nam aby każda organizowana przez nas impreza była dobrze przez Państwa zapamiętana a nasi klienci z przyjemnością do nas wracali.
certyfikat bezpieczeństwa imprez masowychcertyfikat bezpieczeństwa imprez masowych 1

 

zaświadczeniecertyfikat - organizacja imprez